ZASADY WERYFIKACJI CZYNSZOWEJ 26 kwietnia 2022 >>POBIERZ BROSZURĘ<<
Jeżeli zakwalifikowałeś się do II etapu naboru lub zgłosiłeś się na listę rezerwową (a nam zostały wolne mieszkania), zaprosimy Cię do weryfikacji czynszowej – czyli sprawdzenia, czy będziesz w stanie płacić czynsz i rachunki. Weryfikacja ta przebiega w dwóch krokach:
KROK 1
Wyślemy Ci mailem formularz dot. Twojej sytuacji finansowej (przychodów i zobowiązań) oraz kilka załączników. Wypełnij ten formularz w ciągu 7 dni. Osoby, które udokumentują swoją zdolność czynszową, mogą wpłacić niższą, 2-miesięczną kaucję. Natomiast osoby, które zadeklarują, że po podpisaniu umowy najmu wpłacą wyższą, 4-miesięczną kaucję (wpłacasz ją w ciągu 14 dni od podpisania umowy najmu), składają tylko oświadczenia o swoich dochodach i zobowiązaniach. I tylko na podstawie tych oświadczeń określamy ich zdolność czynszową.
KROK 2
Obowiązkowa dla wszystkich jest weryfikacja w BIG InfoMonitor i KRD – przejdziesz ją niezależnie od tego, jaką kaucję zadeklarujesz.