Architektura

Osiedle przy ul. Krudowskiego w Łowiczu to 3 kameralne budynki o prostych, nowoczesnych bryłach i jasnej szaro-białej kolorystyce. Najmniejszy mieści 16 mieszkań; po 4 lokale na każdej kondygnacji. W dwóch pozostałych zaprojektowano po 40 mieszkań. Od stron: wschodniej i zachodniej wysunięto balkony, co zapewnia duże nasłonecznienie. W każdym budynku przewidziano pomieszczenie wózkowni, wyposażone w stalowe stojaki na rowery. Mieszkańcy będą mogli także korzystać z miejsc postojowych.

Otocz się ogrodem

W ofercie jest pełen wybór lokali: od kompaktowych kawalerek po rodzinne mieszkania 4-pokojowe. Przy mieszkaniach parterowych, których jest 24, zaprojektowano ogródki lokatorskie o powierzchni od 26 do ponad 130 mkw.

rzut mieszkania z ogródkiem osiedle w Łowiczu PRF Nieruchomości

mieszkanie 55 mkw. / ogród 86 mkw.

mieszkanie 44mkw na wynajem z dopłatą do czynszu osiedle  w Łowiczu PFR Nieruchomości

44 mkw. mieszkania / ogród 104 mkw.

mieszkania na parterze z ogrodem osiedle w Łowiczu PFR Nieruchomości

mieszkanie 59 mkw. / ogród 131 mkw.

Mieszkania

Na łowickim osiedlu znajdzie się oferta dla każdego. Najemcy będą mogli wybierać wśród lokali od 26 do niemal 80-metrowych:

  • 1 pokój: 26,6 mkw.
  • 2 pokoje: 32,52 – 45 mkw.
  • 3 pokoje: 43,37 – 63,02 mkw.
  • 4 pokoje: 61,7 – 78,56 mkw.

W przestrzeniach między budynkami zaplanowano strefy rekreacyjne z alejkami spacerowymi i starannie zaprojektowaną zielenią. Znajdą się tu nasadzenia drzew klonów i magnolii oraz ogrodzenia z żywopłotów i bluszczu. Dzieci będą miały do dyspozycji duży, ogrodzony, bezpieczny plac zabaw.

Już z wykończeniem

Mieszkania przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

  • panele podłogowe w całym mieszkaniu
  • w kuchni: terakotę i glazurę nad poziomem szafek
  • w łazience: glazurę, terakotę, biały montaż
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
  • ściany pomalowane na biało

niepełnosprawny na wózku

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dostęp do mieszkań na parterze jest zapewniony przez wejścia do klatek schodowych bezpośrednio z poziomu chodnika i korytarza. W budynkach zaprojektowano wymagane szerokości przejść i powierzchni ruchu dla osób z niepełnosprawnością ruchową.